Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Aktuální počasí

dnes, úterý 16. 7. 2024
slabý déšť 27 °C 16 °C
středa 17. 7. slabý déšť 24/16 °C
čtvrtek 18. 7. jasno 25/15 °C
pátek 19. 7. jasno 28/16 °C

Svoz odpadu

Svozový kalendář 2024

o

 

Osvědčení o úspoře emisí

Občané obce Luboměř pod Strážnou  ve spolupráci se společností EKO-KOM, a.s. přispěli ke zlepšení životního prostředí a snížení ,,uhlíkové stopy''.

Poděkování všem, třiďte odpad i nadále!

o

Navigace

Obsah

Setkání s paní senátorkou RNDr. Jitkou Seitlovou

Typ: ostatní
28.8.2020

V pátek 28. srpna 2020 jsme se sešli u OÚ, kde v rámci setkávání s občany zavítala do naší obce paní senátorka RNDr. Jitka Seitlová. Vzhledem k tomu, že se nás sešlo poměrně málo – 9 obyvatel obce, mohlo setkání probíhat o to v družnějším rozhovoru. V úvodu, kdy pan starostka přivítal paní senátorku s panem asistentem se začal neformální rozhovor mezi všemi zúčastněnými. Paní Seitlová vyprávěla o svých začátcích v politice, zajímala se o život v naší obci a všichni přítomní se mohli bez ostychu zeptat na nejrůznější dotazy. Občané se zajímali o oblast zemědělství, školství, hospodaření s lesy i o dopady koronavirové krize. Bylo velice zajímavé, když se do diskuze zapojovali občané všech věkových kategorií a paní senátorka trpělivě odpovídala na dotazy studentů i seniorů. Paní senátorka nás také seznámila s programem své kandidatury ve volbách do Senátu.
Každý účastník dostal propagační dárky a nejvtipnější bylo koření na Předvolební guláš. Pohoštění připravila paní Stratilová a dárkovou sadu medů věnoval pan Skála.


Vytvořeno: 27. 9. 2020
Poslední aktualizace: 27. 9. 2020 5:05
Autor: Správce Webu